Akcija sterilizacija kuja/mačaka

15/10/2014 | Posted in Uncategorized | By

Sterilizacija psa i mačke uspješno poboljšava zdravstveno stanje, produljuje život i smanjuje broj napuštenih životinja

Sterilizacija kuje i mačke ima svrhu:

Povodom dolaska sezone tjeranja kuja i mačaka Veterinarska bolnica odlučila se ponovno pokrenuti akciju sterilizacije sa svrhom: smanjenja broja napuštenih životinja, očuvanja zdravlja kućnih ljubimaca i produljenja njihovog životnog vijeka. Kako nadolaze sve hladniji dani sa sve kraćim svjetlosnim dijelom dana javlja se poticaj za početak tjeranja.

Tjeranje u kuje i mačke:

Tjeranje u kuje traje u pravilu 3-4 tjedna, dok u mačaka ciklus traje 7 dana potom 7 dana pauze pa ponovno 7 dana tjeranja. Svrha sterilizacije nije samo lakši suživot sa kućnim ljubimcem već prvenstveno bolje zdravstveno stanje, manje bježanja i lutanja kućnih ljubimaca te duži život.

Što je sterilizacija?

Sterilizacija podrazumijeva kirurško odstranjivanje jajnika u ženke prilikom čega se onemogućuje koncepcija.

Cilj akcije sterilizacije kuja i mačaka:

Akcija se provodi i radi osvješćivanja vlasnika kućnih ljubimaca na sve veći i veći broj napuštenih životinja koje nisu imale sreću naći svoj topli dom.

Trajanje akcije i cijena sterilizacije:

Akcija sterilizacije kuja i mačaka traje 01.12.2015- 23.12.2015. godene a akcijske cijene su smanjene za 30% od redovnih.

Popust se može ostvariti na jedan od dva sljedeća načina: pošaljite sms na broj 098/ 214-099 sa porukom HOĆU AKCIJU i upišite vaše ime i prezime, pošaljite mail na: info@veterinarska-bolnica.hr sa porukom  HOĆU AKCIJU i upišite vaše ime i prezime

Naručiti svojeg ljubimca na sterilizaciju možete putem mail-a (info@veterinarska-bolnica.hr) ili na telefon 01/ 3024765.

U slučaju velikog odaziva na akciju zadržavamo pravo prebacivanja termina u dogovoru sa vlasnikom a vlasnik zadržava pravo popusta.

Ukoliko se kućni ljubimac počne tjerati u fazi akcije, sterilizacija se odgađa a vlasnik još ostvaruje pravo na akcijski popust i sljedeći mjesec.

Cijena sterilizacije:

—————————–Redovna cijena               Akcijska cijena

Kuja 0- 5 kg ————         945,00                               665,00

Kuja 5kg- 15  kg——-          799,50                               567,00

Kuja 15kg – 30kg——          963,00                              684,00

Kuja 30kg-50kg ——            1083,00                              773,00

Kuja >50kg  ——                  1206,00                              865,00

Mačke——-                             457,00                             320,00

Cijene su formirane po zahtjevnosti postupka, količini potrošnog materijala i vremenu trajanja samog operativnog zahvata.

30% akcijskog popusta odnosi se na usluge ali ne i na lijekove i materijal.

U cijenu je uključen pregled prije operativnog zahvata, operativni zahvat, lijekovi i materijal koji je potreban za vrijeme operacije kao i dan stacionara.

Plaćanje je moguće u gotovini,  karticama ili na rate ( ZABA 12 rata, RBA 36 rata ili PBZ-a American Expres kartice na 6 rata ).

Cjepljenje mačaka

16/05/2014 | Posted in Uncategorized | By

Veterinarska bolnica nabavila je cjepivo za zarazne bolesti mačaka. Radi se o trovalentnom cjepivu protiv: panleukopenije, rinotraheitisa i kalici virusa. Imamo ograničene količine pa svi zainteresirani neka nam se obrate što prije.

Više

Veterinarska bolnica donira napuštenim psima i mačkama

13/05/2014 | Posted in Uncategorized | By

Svakim cijepljenjem protiv bjesnoće Veterinarska bolnica je odvojila 5,00kn. Ukupno skupljeni iznos od 685,00 kn donirala je Udruzi za zbrinjavanje pasa i mačaka lutalica. Akcija prikupljanja sredstva traje i dalje pa svi koji žele zadovoljiti zakonsku obvezu u Veterinarskoj bolnici ujedno su i sudionici u donaciji.

Više

Cijepljenjem bjesnoće donirate napuštenim psima i mačkama

14/02/2014 | Posted in Uncategorized | By

Svakim cijepljenjem psa ili mačke protiv bjesnoće Hospivet donira Udruzi Indigo za napuštene životinje. Ovim prihodom Udruga će pomoći napuštenim životinjama nabavom hrane, privremenim smještajem, cijepljenjem, liječenjem i udomljavanjem. Ispunjavanjem zakonske obveze ovaj put možete pomoći onim životinjama kojima je pomoć najpotrebnija. Svima unaprijed hvala!

Cijepljenje bjesnoće

10/01/2014 | Posted in Uncategorized | By

Počela je sezona cijepljenja bjesnoće. Ove godine jedinstvena je cijena za cijelu godinu i iznosi 150,00 zajedno sa dehelmintizacijom. Izdavanje nove knjižice- putovnice iznosi 10,00 kn. Kućni posjetu mogući su uz prethodnu najavu na mail ili tel. i iznosi 50,00 kn. Ukoliko se radi o cjepljenju 2 ili više životinja odjednom ne naplaćuje se izlazak na teren. Svi koji cijepe bjesnoću prvi put obavezno trebaju uz sebe imati OIB. Kako bi se izbjegle gužve preporuča se doći na cijepljenje u 1. ili 2. mjesecu.